Branding

- Branding to sposób na zaprezentowanie pozytywnego produktu, budowanie preferencji i lojalności wobec marki. Używając ozdoby z marką swojej firmy, możesz zwiększyć świadomość i wyróżnić ją wśród różnorodnych produktów. Tworzenie markowych okuć rozpoczynamy od zidentyfikowania najbardziej atrakcyjnego rodzaju okuć lub wystroju swoich produktów. ARTSTEP oferuje ponad 100 rodzajów okuć.
Z logo, gdzie każdy produkt jest inny. Chcesz zamówić markowe okucia, ale jeszcze nie zdecydowałeś,
Które okucia wybrać i jak je zastosować? Pomożemy Ci w poruszaniu się po złożoności procesu produkcyjnego.

MOŻLIWOŚCI BRANDINGOWE ARTSTEP

ODLEW

Z odlewu można wykonać markowe ozdoby z metalu lub miękkiego tworzywa sztucznego (plastizole).W zależności od rodzaju towaru oraz sposobu mocowania produkowane są okucia z logo. Okucia metalowe mogą mieć niemal dowolny rozmiar, kształt i wygląd (słowa, duża litera, herb, obraz). Ozdoby z plastizolu mogą mieć do 10 lub więcej kolorów i kilka warstw obrazów, co sprawia, Że ​​produkt jest przestrzenny i atrakcyjny.

LASER

Grawerowanie laserowe to grawerowanie na płaskiej powierzchni ozdób. Grawerowanie laserowe występujew małych partiach produkcyjnych i atrakcyjnym wyglądzie. Wadą grawerowania jest brak możliwości naniesienia go na nierówne powierzchnie okucia.

INDYWIDUALNY KOLOR

Barwienie markowych akcesoriów to tworzenie niepowtarzalnego wyglądu, w którym kolor Materiału tkaniny będzie współgrał z kolorem dodatków. Możliwości ARTSTEP pozwalają na wykonanie natrysku błyszczącego i matowego, kolorów galwanicznych (powyżej 10 odcieni), kolorów neonowych, dowolnych kolorów Pantone. Na zamówienie istnieje możliwość stworzenia palety kolorów.

Jak korzystać z brandowanych ozdób

Ozdoby z Logo

Zakres zastosowania okuć jest bardzo szeroki. 10 lat doświadczenia i indywidualne podejście do każdego klienta pozwala nam na realizację każdego pomysłu. Branding obuwia modowego, sportowego i codziennego możliwy jest przy zastosowaniu kilku rodzajów akcesoriów. ARTSTEP oferuje akcesoria obuwnicze z logo: dekory, herby, napisy, klamry, guziki, banery, wszywki do wkładek itp. Do produkcji odzieży (odzież wierzchnia, spodnie, koszule, spódnice, dresy, odzież robocza) stosuje się akcesoria z logo: dekoracje, szewrony, naszywki, wieszaki, guziki, końcówki na koronce itp. Producenci galanterii skórzanej (torby, portfele, plecaki, walizki, paski, szelki) będą mogli korzystać z akcesoriów takich jak oczka, drobne ozdoby, litery, tabliczki, naszywki, logotypy itp. Agencje reklamowe będą mogły znaleźć ciekawe pomysły na realizację projektów: pamiątki, breloczki, emblematy, tabliczki i inne produkty.
W produkcji mebli tapicerowanych i meblowych do personalizacji stosuje się dodatki w postaci blaszek, herbów, emblematów plastizolowych.
Na obrożach, breloczkach, bransoletkach, drzwiach wejściowych, kubkach, medalach można również zobaczyć brandowanе ozdoby od ARTSTEP.
Nie znalazłeś swoich akcesoriów? Skontaktuj się z nami, a opracujemy go od podstaw!

Nadal masz pytania dotyczące marki? Zadać pytanie

Zaloguj się na swoje konto w sieci społecznościowej
Login As
You can log in if you are registered at one of these services:
*