Producenci przemysłu lekkiego

 • Produkcja

  Produkcja

  Cieszymy się, że możemy Cię zobaczyć na naszej stronie internetowej artstep.pl! Czy Twoja działalność jest związana z produkcją obuwia, tekstyliów, pasmanterii? Wymagasz jakości okuć? Interesuje Cię wiarygodny i stabilny dostawca? Zgodność z trendami mody pomnożony przez jakość produktu i stałą dostępność - to formuła, którą kierujemy się w naszej pracy. Wszystko, czego potrzebuje producent, można znaleźć w naszym katalogu. A jeśli chcesz ekskluzywnego produktu - zrobimy to!

 • Certyfikat jakości

  Certyfikat jakości

  Metalowe ozdoby ARTSTEP zostały przebadane przez specjalistyczną firmę SGS, uzyskując „Badanie zgodnie z rozporządzeniem Reach (WE) 1907/2006”.

  W AKCESORIACH NIE WYKRYTO ŻADNYCH SUBSTANCJI NIEBEZPIECZNYCH
  (OŁÓW, NIKIEL)

  REACH (rejestracja, ocena i autoryzacja chemikaliów) to rozporządzenie Unii Europejskiej. Rozporządzenie (WE) nr 1907/2006 reguluje produkcję i stosowanie chemikaliów oraz ich potencjalny wpływ na zdrowie ludzi i środowisko.

 • TWORZENIE MAGAZYNU DLA TWOJEJ PRODUKCJI:

  TWORZENIE MAGAZYNU DLA TWOJEJ PRODUKCJI:

  Czy ostatniego dnia kupiłeś kiedyś bilety do popularnych miejsc docelowych? A może znasz sytuację z zamówieniem taksówki wieczorem 31 grudnia? Jeśli tak, to wiesz, jak ważne jest wcześniejsze zajęcie się wszystkim. Ale zawsze zdarza się jakaś siła wyższa i nie zawsze można wszystko obliczyć z góry ...

 • Własny menedżer

  Własny menedżer

  Wiele firm w swoich ofertach handlowych pisze o indywidualnym podejściu do każdego klienta, a ten stereotyp od dawna wywołuje albo irytację, albo pobłażliwy uśmiech. Uważamy, że indywidualne podejście to coś, co a priori powinno mieć miejsce w każdym biznesie, w którym praca opiera się na bezpośrednich kontaktach z klientem.
  To nie jest nadprzyrodzone osiągnięcie, to normalna organizacja pracy. I możesz być pewien, że Twój menedżer zawsze będzie w kontakcie, gotowy pomóc Ci zdecydować o modelu, wybrać powiązane produkty, poinstruować o szczegółach wybranego produktu i wyjaśnić wszystkie szczegóły dotyczące zamówienia.

Logo firmy i produkcja ozdób na zamówienie

Marka dla firmy jest jak reputacja osoby.

Jeff Bezos, szef i założyciel Amazon.com
 • Jeśli pracujesz dla swojej marki i starasz się, aby Twój produkt był wyjątkowy, rozpoznawalny i pożądany, znak firmowy jest świetnym sposobem na zadeklarowanie siebie. Czy jesteś zainteresowany? Następnie czas na zapoznanie się z metodami, które oferuje nasza firma.
 • Logo wypisane laserowo

  Logo wypisane laserowo

  Wiele pozycji w naszym asortymencie daje możliwość naniesienia obrazu laserem. To najszybszy i najtańszy sposób brandowania 
 • Produkcja akcesoriów na zamówienie

  Produkcja akcesoriów na zamówienie

  Chcesz dokonać zmian w istniejącym elemencie w naszym asortymencie: zmienić rozmiar, zaokrąglić rogi, usunąć lub dodać szczegóły, a może chcesz całkowicie nowy i ekskluzywny produkt? Na wszystkie te pytania jest tylko jedna odpowiedź - ozdoby na wymiar.

  Cały cykl produkcyjny - od opracowania do wdrożenia, w końcu otrzymujesz produkt, który spełni wszystkie Twoje wymagania i życzenia. Rozpoczynając współpracę z nami masz pewność, że ARTSTEP nie kopiuje marek znanych marek. Jesteśmy gotowi pomóc Ci stworzyć Twój niepowtarzalny styl i markę.
 • Znak towarowy „ARTSTEP”

  Znak towarowy „ARTSTEP”

  Wśród produktów zamieszczonych na tej stronie znajdują się modele zarejestrowane pod znakiem towarowym „ARTSTEP”.

  Ewentualne zbieżności zdjęć, modeli butów z produktami zarejestrowanych znaków towarowych są przypadkowe i nie stanowią reklamy w rozumieniu Ustawy Ukrainy „O reklamie”, art. 33 Kodeksu Gospodarczego Ukrainy oraz Ustawy Ukrainy „O ochronie przed nieuczciwą konkurencją”, są używane bez mieszania z działalnością innych podmiotom gospodarczym i są wiarygodne dla klientów wyłącznie w celu poinformowania i zapoznania się z produktami.

Zaloguj się na swoje konto w sieci społecznościowej
Login As
You can log in if you are registered at one of these services:
*