Ozdoba K.FMA-3769 (22047)

Ozdoba K.FMA-3769 (22047)
Ozdoba K.FMA-3769 (22047)

Charakterystyka modelu ?

PALETA KOLORÓW:

więcej

Inne kolory

Oblicz produkcję

Analogowe: Ozdoba K.FMA-3769 (22047)

QUANTITY:
SZT.
* Drodzy klienci, badania cen tych produktów są możliwe ze względu na świat zmiany (fluktuacje) cen komponentów do produkcji.

Podanie

Kod dostawcy: K.FMA-3769 (22047)
Materiał: Metal
Jednostka miary: SZT.
Rozmiar dekoru: Mały

Delikatny miniaturowy оzdoba K.FMA-3769 w kształcie pąka kwiatowego wykonany jest z metalu w kolorze srebrnym z emalią w środku. Dekor różowy pączek jest idealny do butów, torebek i galanterii skórzanej. Świetny pomysł na uzupełnienie delikatnego looku miniaturową dekoracją. Niewielki rozmiar dekoru sprawia, że ​​ma on szersze zastosowanie. Aby zainstalować dekorację z pączków róży, przewidziano metalowe wąsy, które ułatwiają pracę i nie wymagają dodatkowego wyposażenia. Ozdobne dodatki w kolorze różowym kwiatku stosowane są na obuwiu damskim i dziecięcym na takich elementach jak: bootleg, beret, przyszwa itp. Podobne dodatki stylowo prezentują się na portfelach, kopertówkach, torebkach, pasach biodrowych i czapkach (czapki, bejsbolówki). Zakres delikatnego metalicznego dekoru w kolorze różowym nie jest ograniczony fantazją - wystarczy wziąć pod uwagę specyfikę zapięć. Dekor metalowy w kolorze pastelowego różu można kupić w Charkowie, Dnieprze, Lwowie, Browarach i Odessie. Zakup akcesoriów kwiatowych możliwy jest poprzez przedsprzedaż online lub telefonicznie. Możesz również wybrać zestaw akcesoriów w kolorze srebrnym: sprzączki, pętle, banery i inne ozdoby z emalii. Proponujemy zakup produktu zbliżonego stylem do wystroju różowego kwiatka - arkusza dekoracyjnego z różową, białą i niebieską emalią. Dziś coraz częściej można zobaczyć biżuterię na prawej i lewej parze butów o różnych wzorach - ta jest stylowa, oryginalna i niepowtarzalna. Na galanterii skórzanej można stworzyć ciekawą kompozycję kilku elementów dekoracyjnych.
Czytaj więcej
Miejsce złożenia wniosku: Wyroby skórzane, Torby, plecaki, Obuwie, Odzież
Typ mocowania: Wąsy
Wstaw/Dekor: Szkliwo
Rodzaj produkcji: Odlew

добавлен в ваш заказ

Вы можете посмотреть свой заказ в Личном кабинете

Продолжить покупки
Produkt “Ozdoba K.FMA-3769 (22047)”
dodane do twojego zamówienia

Możesz zobaczyć swoje zamówienie w Moje konto

Kontynuuj zakupy
×
Dodatkowe funkcje
Jeśli nie znalazłeś odpowiedniego produktu, możemy Ci zaoferować:
Profesjonalny dobór kolorów do barwienia i przemalowywania produktów o dowolnej złożoności według indywidualnych życzeń. Opracowanie wszelkich akcesoriów na życzenie klienta: od szkicu do realizacji Materiały i ilość ustalamy indywidualnie. Branding produktów o różnym stopniu skomplikowania podkreśli wyjątkowość Twojej marki i sprawi, że będzie ona rozpoznawalna wśród konsumentów
Zostaw swój numer
a oddzwonimy

Wskazówka

Skontaktuj się z managerem, aby omówić szczegóły indywidualnego zamówienia akcesoriów

Zaloguj się na swoje konto w sieci społecznościowej
Login As
You can log in if you are registered at one of these services:
*