Фурнитура для обуви

Akcesoria do butów - jak wybrać?
Akcesoria obuwnicze to niewielki produkt o wysokich wymaganiach dotyczących odporności na uszkodzenia mechaniczne, agresywne środowisko, zmiany temperatury. Jednocześnie akcesoria obuwnicze powinny być wysokiej jakości, proste i zrozumiałe w montażu, mieć oryginalny, ale jednocześnie nie lakoniczny design, pozwalający na stosowanie ich w różnych typach butów.

Okucia obuwnicze mogą służyć jako element roboczy, który jest niezbędny dla wygody użytkowania oraz jako element dekoracyjny. Każdy produkt akcesoriów obuwniczych jest opracowywany przez zespół projektantów mody ARTSTEP, dzięki czemu czeka na Ciebie wyjątkowy, nowoczesny design, łatwość użytkowania i jakość każdego produktu. Wszystkie okucia ARTSTEP produkowane są na terenie Ukrainy, co gwarantuje dostępność magazynów i szybkie dostawy w dowolnej ilości.

Rodzaje akcesoriów obuwniczych
ARTSTEP - specjalizuje się w produkcji akcesoriów obuwniczych wszystkich typów, modeli, kolorów i rozmiarów. Na stronie internetowej oraz w markowych salonach prezentowany jest szeroki asortyment akcesoriów obuwniczych, stylowej biżuterii, akcesoriów roboczych i zamków błyskawicznych.

Główne rodzaje akcesoriów do butów:

klamry do butów;

banery lub ramki do butów;

dekoracje metalowe, plastikowe i silikonowe;

oczka do butów;

kostki do butów;

pętle do butów i haczyki;

buty holniten;

guziki do butów;

zapięcia typu fastex i karabinek;

futro, ozdoby z pereł i cekiny.

Dekor dobierany jest na podstawie stylu buta. Każdy projektant mody tworzy swój własny, niepowtarzalny model obuwia, który czyni niepowtarzalnym, dekorując je dodatkami. ARTSTEP nie tylko produkuje okucia. Pomagamy zrozumieć trendy w modzie, bogatą ofertę i możliwości montażu.

Produkcja akcesoriów obuwniczych
Jeśli nie chcesz być taki jak wszyscy, zamów akcesoria do butów marki ARTSTEP. Zespół ekspertów pomoże w doborze odpowiedniego dekoru, opracowaniu projektu i mocowania. Produkujemy ponad 10 000 rodzajów akcesoriów obuwniczych z różnych materiałów, w których każdy może znaleźć coś dla siebie.

Produkcja akcesoriów obuwniczych to szereg cech procesu produkcyjnego, zaangażowanie dużej liczby osób w proces, ciągłe monitorowanie trendów mody, dostępność magazynów oraz stały kontakt z klientami.

Kup akcesoria do butów
Dziś zakup akcesoriów obuwniczych nie jest trudny, ale pojawiają się trudności ze znalezieniem produktu wysokiej jakości, który jest łatwy w montażu, nie psuje się pod wpływem naprężeń mechanicznych i działania agresywnego środowiska. Kupowanie akcesoriów do butów w dużej partii, a następnie zakup kilku przedmiotów w tym samym kolorze i rozmiarze to nie lada wyzwanie.

ARTSTEP - rozwiąże wszystkie problemy z akcesoriami obuwniczymi:

dostępność magazynu akcesoriów;

własne opracowania projektowe;

aktualizacja kolekcji akcesoriów co sezon;

podział kolekcji akcesoriów dla kobiet, mężczyzn i dzieci;

dostarczanie materiałów POS;

dostawa próbek;

dostępność platform i pounderów do wszystkich okuć;

produkcja na zamówienie produktów o dowolnej złożoności;

dostawa akcesoriów w dowolne miejsce na Ukrainie;

bezpośrednie dostawy z magazynu lub współpraca z kierownikiem salonu w Twoim regionie;

ciągłe promocje i obniżki cen.

Twórz, twórz, fantazjuj z akcesoriami do butów ARTSTEP.

Zaloguj się na swoje konto w sieci społecznościowej
Login As
You can log in if you are registered at one of these services:
*