KOLEKCJA MĘSKA WIOSNA-LATO 2017

Tworząc tę ​​kolekcję zwrócono uwagę na potrzeby klienta. Skupiliśmy nasze wysiłki na znalezieniu najnowszej generacji innowacyjnych metod pomagających w tworzeniu rozpoznawalnych akcesoriów obuwniczych. Jednocześnie nie stracili z oczu wymagań stylu i nowoczesnych trendów w modzie. Dzięki interakcji innowacji i rozwiązań projektowych powstała nowoczesna linia wygodnych i stylowych akcesoriów, która posiada podstawowe cechy bliskie każdemu producentow i obuwia - łatwość montażu, zwięzłość i przejrzystość.

ŁATWE DO ZAINSTALOWANIA

Tworząc każdy produkt zwracamy uwagę nie tylko na design, ale także na praktyczność. Myślimy o prostym i niezawodnym mocowaniu do każdego produktu. Niektóre produkty sprzętowe mają kilka rodzajów mocowania. Masz możliwość wyboru najdogodniejszej dla siebie opcji.

PUSTE STOSOWANIA

Akcesoria obuwnicze z naszej nowej kolekcji są bliskie i zrozumiałe dla producenta obuwia. Konsument z kolei podświadomie identyfikuje gotowy model buta jako stylowy, estetyczny i pożądany wizerunek.

UCZCIWOŚĆ I PORZĄDEK

Nasza kolekcja jest odzwierciedleniem światowych trendów w projektowaniu obuwia, gdzie złożone elementy przybierają wyraźne linie i geometryczne kształty.

Zamów katalog drukowany, zadaj pytanie

Zaloguj się na swoje konto w sieci społecznościowej
Login As
You can log in if you are registered at one of these services:
*