KOLEKCJA MĘSKA ZIMA 2017/2018

Tworząc tę ​​kolekcję zwrócono uwagę na potrzeby klienta. Skupiliśmy nasze wysiłki na znalezieniu najnowszej generacji innowacyjnych metod pomagających w tworzeniu rozpoznawalnych akcesoriów obuwniczych. Jednocześnie nie stracili z oczu wymagań stylu i nowoczesnych trendów w modzie. Dzięki interakcji innowacji i rozwiązań projektowych powstała nowoczesna linia wygodnych i stylowych akcesoriów, która posiada podstawowe cechy bliskie każdemu producentowi
obuwia - łatwość montażu, zwięzłość i przejrzystość.

KARABINEK

Funkcjonalność i wygląd uniwersalnego karabińczyka daje szerokie możliwości projektowe i pozwala na zastosowanie go w każdym stylu obuwia. Model ten można stosować zarówno samodzielnie, jako baner roboczy lub ozdobny, jak iw połączeniu z innymi elementami - pierścieniami, łańcuszkami, ramkami.

PROSTA GEOMETRIA

Wydawałoby się, że lista kształtów geometrycznych nie jest tak różnorodna, ale mimo to wyraźne linie i proste formy są w stanie stworzyć sprawdzone, zrównoważone, zarówno najbardziej surowe, jak i bardziej zrelaksowane, czasem nieco futurystyczne obrazy. Tworząc kolekcję oparliśmy się na prostej geometrii: grafika, lakoniczność i lekkość form nie wychodzą z mody od kilku lat.

Zamów katalog drukowany, zadaj pytanie

Zaloguj się na swoje konto w sieci społecznościowej
Login As
You can log in if you are registered at one of these services:
*