KOLEKCJA AKCESORIÓW I DEKORACJI NA OBUWIE MĘSKIE SEZON JESIEŃ-ZIMA 2019-2020

FUNKCJONALNE OZDOBY

Wypełnienie męskiej kolekcji zawsze podlega praktyczności i wszechstronności. Przestrzeganie tych zasad pozwala nam stworzyć funkcjonalną i użyteczną kolekcję. Takie produkty pokazują całą wszechstronność męskiego wizerunku, pozostawiając go powściągliwym i lakonicznym.

MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE

Znaczenie tej konkretnej kategorii podyktowane jest trendami w modzie i zapotrzebowaniem na materiały eksploatacyjne jako element roboczy. Projektanci światowych marek coraz aktywniej wyposażają proste haki w zapadający w pamięć kształt i wyrazisty model. Tylko materiał eksploatacyjny mogą stworzyć wspaniałą kompozycję i sprawić, że każda para butów będzie wyjątkowa.

AKCESORIA ELASTYCZNE

W 2019 roku podczas Paris Fashion Week ponownie wprowadzono miękkie tworzywa sztuczne w prawie wszystkich kolekcjach znanych domów mody. Przejawiało się to w różnych materiałach i miejscach użytkowania. Na naszym rynku te akcesoria są szczególnie istotne, a ich zastosowanie wykracza daleko poza produkcję obuwia. To wyjątkowy rodzaj okuć. Łączy w sobie takie cechy, jak: funkcjonalność użytkowa, właściwości dekoracyjne, prostota i przejrzystość użytkowania.

Zamów katalog drukowany, zadaj pytanie

Zaloguj się na swoje konto w sieci społecznościowej
Login As
You can log in if you are registered at one of these services:
*