KOLEKCJA DAMSKA ZIMA 2017/2018

Tworząc tę ​​kolekcję zwrócono uwagę na potrzeby klienta. Skupiliśmy nasze wysiłki na znalezieniu najnowszej generacji innowacyjnych metod pomagających w tworzeniu rozpoznawalnych akcesoriów obuwniczych. Jednocześnie nie stracili z oczu wymagań stylu i nowoczesnych trendów w modzie. Dzięki interakcji innowacji i rozwiązań projektowych powstała nowoczesna linia wygodnych i stylowych akcesoriów, która posiada podstawowe cechy bliskie każdemu producentowi obuwia - łatwość montażu, zwięzłość i przejrzystość.

OZDOBY Z KAMIENIAMI

Dzięki znacznemu poszerzeniu asortymentu okuć inkrustowanych kamieniami, nadal trzymamy się nowoczesnych trendów. W rezultacie kolekcja zawiera wiele nowych elementów o drobnym zdobieniu, sznurowaniu, końcówkach i przewężeniach z kamieniami. Jeśli chodzi o kamienie ozdobne - teraz oprócz standardowych kolorów dostępna jest szeroka gama kolorów, a my proponujemy Ci jeszcze śmielsze możliwości ich łączenia.

AKCESORIA Z FUTRA

Współczesne trendy w modzie twierdzą: futro pasuje do każdego stylu - klasycznego, wygodnego, a nawet sportowego. Futrzane wykończenie, koronkowe szelki i puszyste pompony dodają butowi dynamiki, czyniąc wizerunek bardziej zrelaksowanym. Interakcja różnych faktur ożywi wygląd butów: detale z naturalnego i sztucznego futra przybliżają obuwie zarówno klasyczne, jak i sportowe do sfery casualowej, poszerzając zakres ich zastosowania.

Zamów katalog drukowany, zadaj pytanie

Zaloguj się na swoje konto w sieci społecznościowej
Login As
You can log in if you are registered at one of these services:
*