Pryciski coburn

Suma: 1

Pokaż według
Sortuj
Pokaż według: 30

ZOBACZ NASZ KLAMERKI

Idź do KATALOGU

Guzik do kabury - osprzęt mocujący pas dzięki grzybkowatemu. Można go zainstalować, wkręcając jedną część w drugą lub mocno wbić. Pełni funkcję podobną do klamry - łączy, mocuje i reguluje długość dwóch zamkniętych końców paska. Może służyć jako przedmiot pracy, a także jako dekoracja. W przypadku zastosowania zaczepu kaburowego w postaci
 elementu roboczego, wykonuje się otwór w pasie specjalnym wybijakiem (okrągły otwór z podłużnym rowkiem) do pewnego zamocowania paska na zapięciu. Zapięcie kabury jest często używane w połączeniu ze szlufką.

ARTSTEP produkuje okucia w asortymencie kolorystycznym - w razie potrzeby można dokupić guzik do kabury w jednym kolorze z innymi elementami. Szeroka gama kolorystyczna pomoże dobrać zapięcie kabury do głównego koloru produktu. Przycisk do kabury ma również nazwy - śruba do kabury, nabój lub przycisk śrubowy. Przy projektowaniu toreb, butów i pasków o
 złożonej konstrukcji coraz częściej stosuje się tego typu akcesoria. Śruby do kabur są dziś również używane do produkcji portfeli, bransoletek, teczek, zeszytów i innych wyrobów galanterii skórzanej.

Przycisk (śruba) do kabury jest bardzo łatwy w użyciu przez użytkownika końcowego. Zapięcie kabury jest przeznaczone nie tylko do mocowania, ale może również stanowić stylowy wystrój. ARTSTEP oferuje swoim klientom zakup zaczepu do kabury online na stronie internetowej . Specjaliści naszej firmy pomogą dobrać guzik do kabury w odpowiednim kolorze w odpowiedniej Ilości, doradzą przy montażu.


Produkt “Pryciski coburn
dodane do twojego zamówienia

Możesz zobaczyć swoje zamówienie w Moje konto

Kontynuuj zakupy
Zaloguj się na swoje konto w sieci społecznościowej
Login As
You can log in if you are registered at one of these services:
*