Paski sprzączkowe klamry

Suma: 1

Pokaż według
Sortuj
Pokaż według: 30
Klamra T.FM-P
Klamra T.FM-P
  • ROZMIAR:
  • KOLOR:

Paski sprzączkowe to część oszczędzająca czas podczas montażu klamry na pasku, gdyż w tym przypadku nie ma potrzeby wykonywania dodatkowego paska. Pasek zapinany na holniten. Korzystając z drążka w komplecie z klamrami ARTSTEP, otrzymasz wysokiej jakości akcesoria, które można zastosować do butów, toreb, pasków i odzieży. Dzięki miniaturowemu prętowi możesz skrócić czas montażu i koszty produkcji.

ARTSTEP produkuje szeroką gamę okuć. W naszych salonach firmowych prezentowanych jest ponad 20 000 rodzajów produktów o różnych typach, wielkościach i typach zastosowań. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla przedsiębiorstw produkcyjnych: okucia monochromatyczne, produkty w tym samym stylu, branding okuć, laserowe naniesienie logo na istniejące towary, malowanie w kolorach błyszczących i matowych, indywidualne projekty dla konkretnego produktu.

Współpraca z ARTSTEP rozwiąże kwestię inwentaryzacji sprzętu i pilnych dostaw poszczególnych pozycji. Niestandardowe klamry można kupić na stronie internetowej  Dostarczamy do dowolnego miasta w Polsce. Czas dostawy okuć ARTSTEP uzależniony jest od dostępności towaru na magazynie oraz lokalizacji kupującego.

Produkt “Paski sprzączkowe klamry
dodane do twojego zamówienia

Możesz zobaczyć swoje zamówienie w Moje konto

Kontynuuj zakupy
Zaloguj się na swoje konto w sieci społecznościowej
Login As
You can log in if you are registered at one of these services:
*