Ozdoby dla kokardek

Sortuj
Pokaż według: 30

Środek kokardki to ozdoba służąca do zdobienia i mocowania kokardki do modelu buta. Zapinany jest głównie na wąsy, ale w ofercie znajdują się zarówno modele na nóżkach, jak i nawleczone na pasek. Dodatek na środku kokardki jest przeważnie średniej wielkości, posiada boki, w które zagłębiona jest wstążka lub pasek kokardki. Tym samym dzięki bokom dekor ten można wykorzystać jako ozdobę paska. Z tymi akcesoriami często używane są koncówki. Rozmiar na pasek lub tasiemkę kokardki w dodatkach, środek kokardki to 20 mm, ale są produkty o innych parametrach. ARTSTEP produkuje okucia w asortymencie ponad 20 000 typów. Produkty są zaprojektowane w taki sposób, aby można je było łatwo łączyć w jeden model. Paleta kolorystyczna akcesoriów prezentowana jest w kolorach: ciemny nikiel, srebrny, złoty, matowy jedwab i inne.

Głównym zadaniem naszej firmy jest zadowolony klient, który może zakupić hurtowo i detalicznie akcesoria do butów, toreb, odzieży i innych galanterii skórzanej. Elementy wystroju pomogą ci stworzyć niepowtarzalny wygląd. Zestaw akcesoriów na środek kokardki możesz odebrać w działach produktów:

  • wystrój sznurowania;
  • uszy i dzwonki na paskach;
  • sztuczne perły i kamienie;
  • biżuteria gwintowana na koronce i pasku;
  • ozdobne łuki, pręty, emblematy i talerze.
Kupowanie dodatków do kokardy firmy ARTSTEP to wybór najlepszej jakości i kreowanie niepowtarzalnego stylu. Specjaliści naszej firmy pomogą dobrać odpowiedni dekor oraz szczegółowo doradzą przy jego montażu. Oferujemy nie tylko okucia z magazynu, ale również przyjmujemy zlecenia na wykonanie okuć pod marką twojej firmy. Możesz zamówić u nas logo na profilu.

ARTSTEP współpracuje z klientami z różnych miast Polski. Możliwa jest jak najszybsza dostawa akcesoriów . Wszystkie produkty prezentowane w serwisie są dostępne w magazynie. Dekorację środka kokardy można zamówić online na stronie internetowej lub dzwoniąc na telefony wskazane w kontaktach.

Produkt “Ozdoby dla kokardek
dodane do twojego zamówienia

Możesz zobaczyć swoje zamówienie w Moje konto

Kontynuuj zakupy
Zaloguj się na swoje konto w sieci społecznościowej
Login As
You can log in if you are registered at one of these services:
*