Blaszki metalowe

Sortuj
Pokaż według: 30

Blaszki metalowe - ozdoby o prostokątnym, trójkątnym lub owalnym kształcie geometrycznym i równym profilu z napisem lub bez. W zależności od rozmiaru może mieć profil prosty lub zakrzywiony. Mogą być jedno lub dwuczęściowe, mogą być ozdobione napisami.. Na profilu okuć płyty można nanieść napis za pomocą lasera.Okucia są zaprojektowane w taki sposób, aby przy pomocy blaszki można było oznakować produkowane produkty. W dzisiejszych czasach branding to niepowtarzalna okazja, aby wyróżnić swoje produkty na rynku.

Jeśli jesteś uczciwym producentem i odpowiadasz za jakość swojego produktu, to w Twoim przypadku branding jest najlepszym sposobem na przyciągnięcie nowych klientów. Rozmiar, kolor i kształt płytki okuciowej dobiera się na podstawie jej zastosowania. Okucia muszą mieć „prawidłowy” profil.Blaszki metalowe na ubrania może mieć dowolne rozmiary, ale mieć równy profil. W przypadku toreb, plecaków i portfeli stosuje się ozdobne talerze zarówno małych, jak i średnich rozmiarów. W przypadku dużych przedmiotów, na przykład szafek lub mebli tapicerowanych, można użyć dużych blaszek o płaskim profilu.

ARTSTEP jest producentem okuć, dzięki czemu można uzyskać unikalne produkty wyprodukowane na Ukrainie. Specjaliści naszej firmy przyjmują zgłoszenia na opracowanie i wykonanie okuć z logo lub marką klienta. Współpraca z ARTSTEP to gwarancja jakości produktów, indywidualne podejście do każdego klienta oraz bogata oferta akcesoriów dla całej branży lekkiej.

Produkt “Blaszki metalowe
dodane do twojego zamówienia

Możesz zobaczyć swoje zamówienie w Moje konto

Kontynuuj zakupy
Zaloguj się na swoje konto w sieci społecznościowej
Login As
You can log in if you are registered at one of these services:
*