Akcesoria na przyszwe

Sortuj
Pokaż według: 30

Akcesoria na przyszwe to element ozdobny, który montuje się wyłącznie na przyszwe (podnośnik butowy). Posiada specjalnie zakrzywiony profil, który umożliwia zastosowanie akcesoriów do butów letnich. Okucie powinno idealnie pasować do kopyta. Rodzaj zapięcia dla każdego produktu jest indywidualny i zależy od modelu buta.

Okucia stosowane są głównie w letnich butach damskich - sandałach, klapkach, sandałach. Pełni wyłącznie funkcję ozdobną. ARTSTEP produkuje okucia w różnych stylach i kolorach. Klamry i zapięcia (nity do butów) są często używane w zestawie z okuciami na przyszwe.

Okucia do sandałów prezentowane są w formie wieloczęściowej lub jednoczęściowej. Wszystkie okucia ARTSTEP są opracowywane przez specjalistów naszej firmy, którzy analizują liderów światowych marek i produkują biżuterię dostosowaną do naszego rynku.
  
Oferujemy również usługę naniesienia logo na profil akcesoriów, indywidualnego brandingu oraz opracowanie niepowtarzalnych akcesoriów na zamówienie. Akcesoria na przyzswe butów można kupić bezpośrednio na naszej stronie internetowej z dostawą do dowolnego miasta w Polsce.

Produkt “Akcesoria na przyszwe
dodane do twojego zamówienia

Możesz zobaczyć swoje zamówienie w Moje konto

Kontynuuj zakupy
Zaloguj się na swoje konto w sieci społecznościowej
Login As
You can log in if you are registered at one of these services:
*