Mocowanie

Sortuj
Pokaż według: 30

Mocowanie do ozdób

Łączniki do okuć są elementami służącymi do mocowania różnego rodzaju ozdób, i niektóre inne rodzaje okuć. Różne rodzaje elementów złącznych są stosowane do różnych typów i funkcji wyrobów.

ARTSTEP zajmuje się produkcją okuć od ponad 10 lat. Nasz asortyment obejmuje ponad 20.000 rodzajów towarów w różnych rozmiarach, kolorach i rodzajach mocowań.Nasi specjaliści nie tylko produkują okucia, ale również zapewniają kompletny serwis od pomysłu na papierze do aplikacji na gotowym produkcie. Praca zespołowa z naszymi partnerami pozwala nam na opracowywanie unikalnych, nowych typów okuć, a jednocześnie na projektowanie i dobór najlepszych możliwych elementów mocujących. Dzięki własnym zakładom produkcyjnym możemy szybko reagować na życzenia klientów i dynamikę rynku.

Elementy do mocowania okuć ARTSTEP są tak dobrane, aby nadawały się zarówno do elementów dekoracyjnych, jak i do elementów okuć roboczych. Przy zamawianiu okuć należy zwrócić uwagę na rodzaj mocowania. U nas możecie Państwo zamówić kompletne produkty wraz z okuciami w tej samej kolorystyce.

Produkt “Mocowanie
dodane do twojego zamówienia

Możesz zobaczyć swoje zamówienie w Moje konto

Kontynuuj zakupy
Zaloguj się na swoje konto w sieci społecznościowej
Login As
You can log in if you are registered at one of these services:
*